ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  בנייה ירוקה

  התקנת מערכות Hydroflow מקנה ניקוד בתקן לבנייה ירוקה 5281 ומומלצת ע"י יועצים לבנייה ירוקה ויועצי אינסטלציה מהמובילים בארץ .

  מערכות Hydroflow מופיעה במדריך הטכני לבנייה בת קיימה של המשרד לאיכות הסביבה כמערכת מומלצת לטיפול באבנית.

  התקנת המערכות הינה חיצונית לצנרת ולא מצריכה שינוי או חיתוך הצנרת.

  כמו כן, למערכות Hydroflow אין צורך בתחזוקה שוטפת או החלפת רכיבים , פועלות לטווח ארוך ,ללא השפעה כימית על המים והנן ידידותיות ביותר לסביבה .

  מערכות Hydroflow מותקנות באלפי מבנים שנבנו ע"פ תקן ירוק ברחבי הארץ , חברת Hydroflow ישראל עובדת בשת"פ עם חברות הבנייה המובילות במשק הישראלי.

  .

   

   

   

     

  חברת Hydroflow ישראל משווקת מערכות לניטור ואיתור דליפות מים ומציעה פתרונות למניעת נזקי הצפות ונזילות מים לשימוש מסחרי או ביתי.

  קו המוצרים מבוסס על טכנולוגיה כחול לבן שפותחה בהתאם ולאור הדרישות של השוק הישראלי כל זאת ללא דמי שימוש חודשיים.

  המערכות כוללות אמצעי לסגירה אוטומטי של ברז המים הן באופן יזום כחלק ממדיניות ניהול מבנה(בית/משרד חכם) או כאשר המערכת מזהה דליפה או נזילה ומתפקדת אוטומטית להקטנה/מניעת נזקים.

  המערכות תוכננו להגדיל יעילות תפעולית ולהגדיל את ביטחון הלקוחות ולמנוע נזקי מים.

  • מערכת ראשית על גמל המים.
  • מערכת דירתית / קומתית.
  • בקר השקיה מבוסס ענן.

  התקנת מערכות לאיתור וניטור דליפות הינה חלק מהתקן הישראלי לבנייה ירוקה 5281 ומקנה ניקוד גבוה בסעיפים:

  • מערכת ניטור ואיתור דליפות.
  • בקר מים מקומי.
  • אמצעי מדידה משניים.
  • מד מים ובקר השקיה.

        

   

   

  פתרונות

  טיפול באבנית
  טיפול פיזיקאלי באבנית ללא מגע במים המערכת משדרת סיגנל ייחודי אל תוך צנרת המים עליה היא מותקנת, סוג הצינור אינו משפיע על יכולת שידור הסיגנל . הסיגנל גורם למינרלים שבמים לרוב קלציום ומגנזיום, ליצור אשכולות ש(...)
  המשך קריאה >>
  הטכנולוגיה
  מערכת Hydroflow משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150  במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות בגלי סינוס דועכים, כדי לאפשר טי(...)
  המשך קריאה >>
  טיפול בבקטריות
  כיצד אנו מטפלים בבקטריות? תא של בקטריה העובר דרך טבעת הפריטים (Ferrites) של מערכת Hydroflow נטען חשמלית באמצעות הסיגנל האלקטרו מגנטי. כתוצאה מכך, נוצרת סביב תא הבקטריה שכבה של מים טהורים היוצרת לחץ אוסמוטי(...)
  המשך קריאה >>
  יתרונות נוספים
  הגנה מפני קורוזיה כתוצאה מפעילות מערכת Hydroflow נוצרת הגנה מפני קורוזיה בצנרת. הזרם החשמלי הבא במגע עם הצינור יוצר הפרעה לתגובה האלקטרו-כימית הדרושה להיווצרות קורוזיה. למערכת Hydroflow יכולת להפחית קורוזי(...)
  המשך קריאה >>

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
   HE