ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  בריכות שחייה

  מערכות Hydroflow משתמשות בפלקולציה (הפתתה) ללא כימיקלים , על מנת ליעל את איכות הסינון , התקנת מערכת Hydroflow לפני משאבת הסחרור תגדיל את החלקיקים ותתרום להפחתת  זיהומים בקטריאלים , בטיפול זה, ניתן להגיע להפחתה בשטיפה אחורית של מערכות הסינון בעד פי 3 ולחסוך עד 50% במי השטיפה .

  בתהליך זה, המים הופכים לצלולים יותר וקל יותר לנקות את המסנן . התקנת המערכות מפחיתה בצורה ניכרת את כמות המים ,האנרגיה והכימיקלים המשמשים לחימום וטיפול. כמו כן, מפחיתה את רמת הכלור הקשור, ריח הכלור והגירוי בעיניים .

  פתרונות

  טיפול באבנית
  טיפול פיזיקאלי באבנית ללא מגע במים המערכת משדרת סיגנל ייחודי אל תוך צנרת המים עליה היא מותקנת, סוג הצינור אינו משפיע על יכולת שידור הסיגנל . הסיגנל גורם למינרלים שבמים לרוב קלציום ומגנזיום, ליצור אשכולות ש(...)
  המשך קריאה >>
  הטכנולוגיה
  מערכת Hydroflow משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150  במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות בגלי סינוס דועכים, כדי לאפשר טי(...)
  המשך קריאה >>
  טיפול בבקטריות
  כיצד אנו מטפלים בבקטריות? תא של בקטריה העובר דרך טבעת הפריטים (Ferrites) של מערכת Hydroflow נטען חשמלית באמצעות הסיגנל האלקטרו מגנטי. כתוצאה מכך, נוצרת סביב תא הבקטריה שכבה של מים טהורים היוצרת לחץ אוסמוטי(...)
  המשך קריאה >>
  יתרונות נוספים
  הגנה מפני קורוזיה כתוצאה מפעילות מערכת Hydroflow נוצרת הגנה מפני קורוזיה בצנרת. הזרם החשמלי הבא במגע עם הצינור יוצר הפרעה לתגובה האלקטרו-כימית הדרושה להיווצרות קורוזיה. למערכת Hydroflow יכולת להפחית קורוזי(...)
  המשך קריאה >>

  מוצרים

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
   HE