ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  חקלאות ושפכים

  מלבד מים נקיים, גישה למזון הולם היא הדאגה העיקרית עבור רוב האנשים על פני כדור הארץ, מה שהופך את ההתקדמות בחקלאות למטרה עולמית. ישראל היא היצרנית והיצואנית גדולה של מוצרים חקלאיים.

  לאורך ההיסטוריה, סקטור זה התפתח והפך לבעל חשיבות גבוהה. בגידולים שונים משתמשים במזרני לחות כחלק מתהליך גידולים בחממות , מה שמציב בפני החקלאי אתגר בשמירה על איכות המים במזרון הלחות.

  מערכות Hydroflow מפחיתות הצטברות אבנית במזרני הלחות ואת הצורך בשימוש בכימיקלים. כמו כן, המערכות תורמות להפחתת זיהומים במי הסחרור של מזרני הלחות.

  מתקני טיהור שפכים סובלים מהצטברות סטרובית שפוגעת משמעותית בתפקוד ויעילות האקסטרודרים.

  התקנת מערכות Hydroflow תפחית משמעותית את הצטברות הסטרובית וצריכת הפולימרים מה שיאריך את אורך חיי הציוד המכני .

  התקנת מערכות Hydroflow על מתקני R.O בכניסה למימברנות תפחית את הצטברות פאולינג (צמדה) והאבנית , תקטין את הצורך בשטיפה כימית ,  תגדיל את אורך חיי המימברנות ותייעל את צריכת האנרגיה .

         

   

   

   

   

  פתרונות

  טיפול באבנית
  טיפול פיזיקאלי באבנית ללא מגע במים המערכת משדרת סיגנל ייחודי אל תוך צנרת המים עליה היא מותקנת, סוג הצינור אינו משפיע על יכולת שידור הסיגנל . הסיגנל גורם למינרלים שבמים לרוב קלציום ומגנזיום, ליצור אשכולות ש(...)
  המשך קריאה >>
  הטכנולוגיה
  מערכת Hydroflow משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150  במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות בגלי סינוס דועכים, כדי לאפשר טי(...)
  המשך קריאה >>
  טיפול בבקטריות
  כיצד אנו מטפלים בבקטריות? תא של בקטריה העובר דרך טבעת הפריטים (Ferrites) של מערכת Hydroflow נטען חשמלית באמצעות הסיגנל האלקטרו מגנטי. כתוצאה מכך, נוצרת סביב תא הבקטריה שכבה של מים טהורים היוצרת לחץ אוסמוטי(...)
  המשך קריאה >>
  יתרונות נוספים
  הגנה מפני קורוזיה כתוצאה מפעילות מערכת Hydroflow נוצרת הגנה מפני קורוזיה בצנרת. הזרם החשמלי הבא במגע עם הצינור יוצר הפרעה לתגובה האלקטרו-כימית הדרושה להיווצרות קורוזיה. למערכת Hydroflow יכולת להפחית קורוזי(...)
  המשך קריאה >>

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
   HE