ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  הטכנולוגיה

  מערכת Hydroflow משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150  במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים.

  השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות בגלי סינוס דועכים, כדי לאפשר טיפול בכל מגוון המלחים במים ובבקטריות ובביופילם .

  נוכחות הסיגנל של Hydroflow יוצרת גרעיני התגבשות בתמיסה רוויה, וכן בתמיסות שאינן רוויות.

  תהליך זה מושך יונים טעונים ויוצר גרעיני התגבשות יציבים מיקרוסקופיים . כוח המשיכה של גרעינים אלה גדל ככל שיונים נוספים מצטרפים ונוצר גביש יציב.

  הגבישים זורמים במים כתרחיף מבלי לשקוע על דפנות הצינור, כתוצאה מכך יורדת רמת התמיסה הרוויה במים ומתפתח תהליך של המסת אבנית קיימת בצנרת, עד לניקוי מוחלט של הקווים.

  התקנת מערכת  Hydroflow הינה חיצונית ,פשוטה ואינה דורשת חיתוך של הצנרת. השריית הסיגנל אל המים מבוצעת על ידי משדר מיוחד המחובר לטבעת של פריטים (ferrites). הסיגנל נוכח במים לאורך כל הצנרת ומספק הגנה מתמדת. לא מותנה בספיקה / מהירות  זרימה . דגם המערכת המותקן נקבע על פי קוטר הצנרת וגודל או היקף הדרישה.

  פתרונות

  טיפול באבנית
  טיפול פיזיקאלי באבנית ללא מגע במים המערכת משדרת סיגנל ייחודי אל תוך צנרת המים עליה היא מותקנת, סוג הצינור אינו משפיע על יכולת שידור הסיגנל . הסיגנל גורם למינרלים שבמים לרוב קלציום ומגנזיום, ליצור אשכולות ש(...)
  המשך קריאה >>
  הטכנולוגיה
  מערכת Hydroflow משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150  במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות בגלי סינוס דועכים, כדי לאפשר טי(...)
  המשך קריאה >>
  טיפול בבקטריות
  כיצד אנו מטפלים בבקטריות? תא של בקטריה העובר דרך טבעת הפריטים (Ferrites) של מערכת Hydroflow נטען חשמלית באמצעות הסיגנל האלקטרו מגנטי. כתוצאה מכך, נוצרת סביב תא הבקטריה שכבה של מים טהורים היוצרת לחץ אוסמוטי(...)
  המשך קריאה >>
  יתרונות נוספים
  הגנה מפני קורוזיה כתוצאה מפעילות מערכת Hydroflow נוצרת הגנה מפני קורוזיה בצנרת. הזרם החשמלי הבא במגע עם הצינור יוצר הפרעה לתגובה האלקטרו-כימית הדרושה להיווצרות קורוזיה. למערכת Hydroflow יכולת להפחית קורוזי(...)
  המשך קריאה >>

  מוצרים

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
   HE