ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מערכת איתור וניטור דליפות על מונה ראשי

  אפליקציהמערכת ראשית חכמה FLOW-O – מערכת לניטור ואיתור דליפות לקו ראשי:
  מערכת חכמה היודעת לזהות צריכות חריגות שיכולות לנבוע מדליפות גדולות במערכת אספקת המים או שימוש יתר ולהתריע על כך.
  המערכת שולחת התראות על חריגות בשימוש דרך אפליקציה חכמה וחינמית הניתנת להתקנה על טלפונים סלולריים. האפליקציה מאפשרת מספר רב של אפשרויות והגדרות שונות להתראה ,שימוש ועוד…
  המערכת מתחברת לאינטרנט חוטי או אלחוטי ומשדרת באמצעות RF למד המים עם קריאה מרחוק המותקן בקו הכניסה למבנה אליו מחובר משדר העובד על סוללות המבטל את הצורך בחיבור חשמל.

  את הסוללות צריך להחליף אחת לשנתיים (הודעה תשלח לאפליקציה במידת הצורך).
  מעקב פשוט אחרי הצריכה השעתית, היומית והחודשית.
  ללא עלות חודשית או תחזוקה!

   

  מה אנחנו מציעים נוספים

  מערכת מדגם P
  מערכת מדגם P מיועדת להתקנה לטיפול משולב של אבנית ,בקטריות וקורוזיה ביישומים שונים כגון בנייני מגורים , בריכות שחייה ,מגדלי קירור ועוד. מתאימה להתקנה על כל סוגי הצנרת בגודל בין 35 מ"מ ועד 200 מ"מ. מערכות Hy(...)
  המשך קריאה >>
  מערכת מדגם I
  מערכת מדגם I  המתקדמת ביותר בטכנולוגיית הידרופלו , נחשבת למערכת החזקה ביותר ומותאמת לעבוד בתעשייה או ביישומים הדורשים מרחקי שידור ארוכים במיוחד כגון קיבוצים , מגדלי מגורים ,טיפול בשפכים , טיפול מקדים באוסמ(...)
  המשך קריאה >>
  מערכת מדגם CUSTOM
  מערכת מדגם CUSTOM מיועדת להתקנה על צנרת מ "8 ועד "82 . ביישומים כגון צנרת הולכה ,בארות מים וכו'. מערכות CUSTOM הותקנו במספר רב של פרויקטים ייחודיים בעולם כגון תחנות כח בסין וברוסיה בכדי להגן על מערכות STEA(...)
  המשך קריאה >>
  מערכת מדגם K40
  מערכת המיועדת להתקנה ביישומים כגון בריכות שחייה פרטיות ,ג'קוזי ,מערכות חימום מים חצי תעשייתיות , מקוואות , מחליפי חום קטנים  ועוד . המערכת משלבת טיפול באבנית ,בקטריות וקורזיה ,מתאימה לכל סוגי הצנרת בגודל ע(...)
  המשך קריאה >>

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
   HE