ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

מערכת מדגם S38


מערכת המיועדת להתקנה ביישומים כגון תנורי לחות , מערפלים , מערכות קיטור קטנות , מכונות קפה , ציוד מטבח תעשייתי , ובתים פרטיים גדולים .

המערכת משלבת טיפול באבנית ,בקטריות וקורזיה ,מתאימה לכל סוגי הצנרת בגודל עד 38 מ"מ .

HydroFLOW דגם S-38 הוא מכשיר אלקטרוני המיועד לשימושים רבים ומונע בעיות שיקוע אבנית בנוסף להפחתת זיהומים ובקטריות ביישומים רבים כגון:
דודי חימום , מערכות קיטור קטנות, קווי מים חמים חוזרים, מכונות כביסה גדולות, מחליפי חום קטנים, מתזים, מערפלים ועוד…
HydroFLOW דגם S-38 מורכב חיצונית על כל סוג צינורות המים ומשרה באופן רציף סיגנל ייחודי המשפיע על המלחים הטבעיים הנמצאים במים. הסיגנל גורם ומעודד יצירת גרעיני התגבשות, עליהם מצטברים יוני הסידן והמגנזיום גורמי האבנית. לאחר שנוצרו, ממשיכים גבישים אלה לרחף במים, דבר המאפשר להם להישטף בקלות עם הזרם, מבלי שתהיה להם אפשרות להצטבר ולשקוע על דפנות הצנרת וגופי החימום.
אז לאן נעלמת האבנית? היא פשוט נשארת במים, היכן שהיא צריכה להיות. מקורה של האבנית במלחים חיוניים שאינם מומסים במים. אנו שותים אותם בכל מקרה והם מסייעים לנו בתוספת סידן ומינרלים אחרים לגוף.
טכנולוגית Hydroflow הרשומה כפטנט בעשרות מדינות ברחבי העולם. מערכת זו פותחה על ידי חברת Hydropath הבריטית. קונצרן הענק British Gas Company העוסק באספקת מים חמים בכל רחבי בריטניה, משתמש ב-Hydroflow במערכות המים אשר ברשותו.
המערכת עומדת בתקני בטיחות אירופאיים וקנדים. מערכת החשמל של המכשיר נבדקה גם על ידי מכון התקנים הישראלי. תהליכי הייצור במפעל ממוחשבים ועומדים בתקן ISO 9001.
איך זה עובד?
מערכת Hydroflow משרה סיגנל בתדרי AM בממוצע KHZ150 במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות בגלי סינוס דועכים, כדי לאפשר טיפול בכל מגוון המלחים במים. נוכחות הסיגנל של Hydroflow יוצרת גרעיני התגבשות בתמיסה רוויה, וכן בתמיסות שאינן רוויות. תהליך זה מושך יונים טעונים ויוצר גרעיני התגבשות יציבים. כוח המשיכה של גרעינים אלה גדל ככל שיונים נוספים מצטרפים ונוצר גביש יציב. גודלם של הגבישים בין 5-50 מיקרון והם זורמים במים כתרחיף מבלי לשקוע על דפנות הצינור. כתוצאה מכך, יורדת רמת התמיסה הרוויה במים ומתפתח תהליך של המסת אבנית קיימת בצנרת, עד לניקוי מוחלט של הקווים.

יתרונות
• מונע נזקי אבנית בצנרת ובמערכות.
• מטפל באבנית קיימת לאורך זמן.
• מתאים לכל סוגי הצנרת.
• חיסכון כספי בצריכת חשמל וגז.
• התקנה קלה ופשוטה.
• טכנולוגיה ירוקה וידידותית לסביבה.
• אינו דורש תחזוקה שוטפת.

מוצרים נוספים

מערכת מדגם P
מערכת מדגם P מיועדת להתקנה לטיפול משולב של אבנית ,בקטריות וקורוזיה ביישומים שונים כגון בנייני מגורים , בריכות שחייה ,מגדלי קירור ועוד. מתאימה להתקנה על כל סוגי הצנרת בגודל בין 35 מ"מ ועד 200 מ"מ. מערכות Hy(...)
המשך קריאה>>
מערכת מדגם I
מערכת מדגם I  המתקדמת ביותר בטכנולוגיית הידרופלו , נחשבת למערכת החזקה ביותר ומותאמת לעבוד בתעשייה או ביישומים הדורשים מרחקי שידור ארוכים במיוחד כגון קיבוצים , מגדלי מגורים ,טיפול בשפכים , טיפול מקדים באוסמ(...)
המשך קריאה>>
מערכת מדגם CUSTOM
מערכת מדגם CUSTOM מיועדת להתקנה על צנרת מ "8 ועד "82 . ביישומים כגון צנרת הולכה ,בארות מים וכו'. מערכות CUSTOM הותקנו במספר רב של פרויקטים ייחודיים בעולם כגון תחנות כח בסין וברוסיה בכדי להגן על מערכות STEA(...)
המשך קריאה>>
מערכת מדגם K40
מערכת המיועדת להתקנה ביישומים כגון בריכות שחייה פרטיות ,ג'קוזי ,מערכות חימום מים חצי תעשייתיות , מקוואות , מחליפי חום קטנים  ועוד . המערכת משלבת טיפול באבנית ,בקטריות וקורזיה ,מתאימה לכל סוגי הצנרת בגודל ע(...)
המשך קריאה>>

ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים