ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  תעשייה ומסחר

  כיום ישנה דרישה מתמדת לשיפור וייעול תשתיות המים והאנרגיה במפעלים, בתי מלון, בתי אבות ובניינים מסחריים ועוד…

  טיפול במגדלי קירור:

  מערכות הידרופלו מותקנות על מי הסחרור של המגדל ומטפלות באבנית, אצות והפחתת זיהומים .

  טיפול זה מביא להפחתה משמעותית בכמות הניקוזים המאולצים, חיסכון משמעותי במים, חיסכון באנרגיה, הפחתת שימוש  בכימיקלים, והפחתת עלויות תחזוקה.

  טיפול במערכות חימום מים :

  מערכות חימום מים משתמשות במספר שיטות שונות כגון משאבות חום, דודי חימום חשמליים ומחליפי חום .

  כל אלו מתמודדים עם תקלות הנובעות מאבנית וצריכת אנרגיה מוגברת עקב כך. בנוסף חלק מדרישות ארגוני הבריאות העולמיים הוא טיפול בבקטריות ולגיונלה במערכות סגורות.
  טכנולוגיית הידרופלו מטפלת באבנית בצורה פיזיקאלית ללא צורך בהוספת חומרים ומפחיתה משמעותית את הסיכוי להיווצרות זיהומים בקטריאליים ואף משפיעה באופן ישיר על לגיונלה.

  פתרונות

  טיפול באבנית
  טיפול פיזיקאלי באבנית ללא מגע במים המערכת משדרת סיגנל ייחודי אל תוך צנרת המים עליה היא מותקנת, סוג הצינור אינו משפיע על יכולת שידור הסיגנל . הסיגנל גורם למינרלים שבמים לרוב קלציום ומגנזיום, ליצור אשכולות ש(...)
  המשך קריאה >>
  הטכנולוגיה
  מערכת Hydroflow משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150  במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות בגלי סינוס דועכים, כדי לאפשר טי(...)
  המשך קריאה >>
  טיפול בבקטריות
  כיצד אנו מטפלים בבקטריות? תא של בקטריה העובר דרך טבעת הפריטים (Ferrites) של מערכת Hydroflow נטען חשמלית באמצעות הסיגנל האלקטרו מגנטי. כתוצאה מכך, נוצרת סביב תא הבקטריה שכבה של מים טהורים היוצרת לחץ אוסמוטי(...)
  המשך קריאה >>
  יתרונות נוספים
  הגנה מפני קורוזיה כתוצאה מפעילות מערכת Hydroflow נוצרת הגנה מפני קורוזיה בצנרת. הזרם החשמלי הבא במגע עם הצינור יוצר הפרעה לתגובה האלקטרו-כימית הדרושה להיווצרות קורוזיה. למערכת Hydroflow יכולת להפחית קורוזי(...)
  המשך קריאה >>

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
   HE